Založit webové stránky nebo eShop

Rozlosování 2017

Vítejte na stránce turnajnehvizdy.wbs.cz v sekci Rozlosování 2017

Úpravu tohoto bloku zahájíte dvojklikem...

Zápasy základních skupin

čas                                                 hřiště 1                                      hřiště 2                                                hřiště 3

 9:00                                   Loděňáci - Rambáci                      UDG - FC Kopyta                             Vyndaný - Mambo

 9:20                                   Rafani - FT PEDF Praha              Nehvizdy - Blaugranas                 Damian Team - NeToZa

 9:40                                     Mambo - Loděňáci                    Torpedo Barrandov - UDG                Vyndaný - FC Kopyta

10:00                                   Rafani - NeToZa                         Scorpion - Nehvizdy                       Blaugranas - Damian Team

10:20                                  Rambáci - Mambo                       Torpedo Barr. - Vyndaný                  Loděňáci - FC Kopyta

10:40                                  FT PEDF - NeToZa                    Damian Team - Scorpion                     Rafani - Blaugranas

11:05                                 Rambáci - FC Kopyta                   Vyndaný - UDG                                 Torpedo Barr. - Loděňáci

11:25                                 Blaugranas - FT PEDF                  Nehvizdy - Damian Team                  Scorpion - Rafani

11:45                                   Mambo - FC Kopyta                    Loděňáci - UDG                               Rambáci - Torpedo Barr.

12:05                                 NeToZa - Blaugranas                  Nehvizdy - Rafani                             FT PEDF - Scorpion

12:25                                  Torpedo Barr. - Mambo               Loděňáci - Vyndaný                                UDG - Rambáci            

12:45                                  NeToZa - Scorpion                       Damian Team - Rafani                     Nehvizdy - FT PEDF

13:05                                  FC Kopyta - Torpedo Barr.           Rambáci - Vyndaný                        Mambo - UDG

13:25                                 Scorpoin - Blaugranas                 FT PEDF - Damian Team                NeToZa - Nehvizdy

 

1. - 3. Osmifinále                         13:50                                           13:50                                                    13:50

4. - 6. Osmifinále                         14:20                                           14:20                                                    14:20

1. a 2.  Čtvrtfinále                        14:50                                                                                                          14:50

3. a 4. Čtvrtfinále                                                                              15:20                                                      15:20

Semifinále                                    16:00                                                                                                           16:00

o 3. místo - na hřišti 4                                   16:30

Finále  -      na hřišti 4                                   17:00                             

TOPlist